Група патріотів-партизанів, які стали відомі як “Равлики” – це мешканці Донеччини, які діяли автономно, поставивши собі за мету звільнити рідний край від сепаратистів.

Почавши свою діяльність з проукраїнських мітингів у Донецьку, пройшовши бойовий вишкіл у різних добровольчих батальйонах, зокрема ОУН, “Азов”, “Шахтарськ” і здобувши повагу бойових побратимів на передовій, хлопці вирішили зайнятися виявленням сепаратистів на території проведення АТО.

Діяльність активістів полягала в допомозі органам влади у виявленні та затриманні сепаратистів.

Наразі, як відомо, кількох представників групи арештовано і вони караються у Маріупольському СІЗО, звинувачені у нібито збройному нападі або в незаконному володінні зброєю. Це 21-річний Богдан Чабан (позивний “Азот”), 20-річний Олександр Крюков (позивний “Боцман”) та 33-річний Борис Овчаров (позивний “Дончанин”)

Наразі головним міліціонером Донеччини є Вячеслав Аброськін, який раніше обіймав високі міліцейські посади в Севастополі (http://pauluskp.com/news/9f5146e85). Там його пам’ятають як такого, що лояльно ставився до подій “русской весны” і не лише не збирався виїжджати з Криму, а й співробітників умовляв лишитись та активно підтимати нову владу, як пишуть севастопольські ЗМІ. Причиною того, що В. Аброськін залишив Крим, можливо, є не патріотизм, а неотримання високої посади від нової окупаційної влади в Криму.

Як це не вперше відбувається по відношенню до громадських активістів та бійців добровольчих батальйонів, управління МВС Донецької області в особі Вячеслава Аброськіна хоче показати їх звичайними кримінальниками, аби убезпечитись від громадських протестів проти переслідування патріотів.

Комітет визволення політв’язнів вимагає:

звільнення патріотів Богдана Чабана, Олександра Крюкова та Бориса Овчарова;

усунення з посади керівника Донецького обласного МВС В. Аброськіна.

 

Прес-служба КВП

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *