У вівторок, 4 квітня відбулися чергові збори Комітету визволення політв’язнів.

На засідання до нас завітали чудові гості: вперше до нас завітала Анастасія Леонова, яку арештували в грудні 2016 року й кинули до СІЗО лише через те, що вона була трохи знайома з Лісником. Тепер вже ніхто не сумнівається в абсурдності звинувачень санінструктора і зараз вона сама вже висуває звинувачення по відношенню до свавілля прокурора. Щоправда, з таким же ж поки що “успіхом”, як доброволець ОУН Станіслав “Гонта” Краснов намагається добитися притягнення до відповідальності винних у його катуваннях.

Також завітав Юрій Хорт, який зараз здебільша зайнятий студентськими протестами… Завітав друг Ігор “Октан” Криворучко, який три роки тому штурмував Раду заради визволення політв’язнів режиму Януковича, а нині повернувся до роботи за фахом, режисерської діяльності і прагне зняти фільм про політв’язнів.

Але ключовою темою зборів була тривожна ситуація навколо політв’язня режиму Януковича, а нині переслідуваного у мутній справі вбивства політика з рашки Воронєнкова. У зв’язку з цим до нас завітала дружина добровольця, Ганна Левенець з молодшим сином, Буяном і друзями.

Ухвалили визнати Ярослава Левенця політпереслідуваним з боку нинішнього режиму. З цього приводу незабаром буде окрема заява Комітету визволення політв’язнів.