Тим часом два роки і 8 місяців в Харківському СІЗО перебуває відома вам група айдарівців. З дев’яти лишилось вісім, бо Валерія Михайлюка (Прапора) витяг, вступивши в справу, адвокат Андрій Мамалига. Решта ще в СІЗО.
Ми не знаємо історію кожного з них, принаймні на стільки, на скільки знаємо історію одного з них – націоналіста, революціонера Миколи Чепіля (Доктора), про якого я не раз тут дописувала. Ми не можемо точно знати, як загинули ті троє полонених, у вбивстві яких звинувачують дану групу айдарівців. Суспільство може прийняти або не прийняти на віру висновки слідства і суду. Але змириться з будь-яким рішенням, не сумніваюся. Як сприйняло вирок по торнадівцях. Знову ж-таки закриті засідання і відсутність недобору в нацгвардію. Міцних українців охочих стати на захист судів, інших всіляких адмінбудинків за соціальний пакет – не бракує. Та й взагалі знаючі люди кажуть, шо в нас ні за шо не саджають, а серед добровольців – суцільні мародери і бандити. Вопщєм там нє всьо адназначьно, я туда нє лєзу, подумає нормальний українець і вспокоїться. А я тоді вам ще неоднозначність підкину на тему а судді ж хто.
Або так, а ви знаєте, шо слідчий-криміналіст Нагорний Ігор Володимирович, який катував на допитах тих самих айдарівців, зараз працює на посаді “директор департамента государственной регистрации Министерства юстиции Луганской Народной Республики”.
Насправді відомо ще про трьох слідаків, двох суддів і одного прокурора по справі харківських айдарівців, які вже там, пристроїлись, в “республіках”. Правда прикольно?

(c) Тетяна Близнюк