Минулого апеляційного суду мою сторінку переповнювали пости #яЇДУнаСУДдоБізона. Це дуже приємно. Було приємно. Сьогодні таке враження, що забули за вирок у 6 років, деструктивне «правосуддя» та загрозу, що по моєму прецеденту засудять на 6 років інших обвинувачених (абсолютно невинних хлопців, більшість з яких бійці війни на Донбасі). Маю надію побачити, вас побратими, в такому ж складі, як минулого разу, на наступній апеляції.

10 жовтня о 10:00 на вулиці Садова, 2-А в Миколаєві відбудеться апеляція. Нагадаю, мені світить 6 років тюрми. За злочини, які ніколи не чинив.

Ніхто не казав, що боротьба буде легкою. Ніхто не обіцяв остаточного вироку на минулій апеляції. Нас навмисно виснажують, навмисно затягують справу, бо вона розвалюється. Якщо б правосуддя існувало в Україні, то мій адвокат Сергій, ще в першій інстанції довів би мою невинуватість. Але накази зверху продажні судді не обговорюють…

Чи буде вирок наступного суду?

Вирок буде тоді, коли на суді буде найменше людей. Коли суддя Інночка всадила мені 6 років тюрми – на суді крім мами, дівчини, адвоката і 2 активістів нікого не було. Того дня не мало бути вироку, але рішення було готове ще від початку суду, ніхто не збирався зважати на якісь докази чи аргументи. Це політичні справи. Правосуддя в Україні = правосуддя в Росії.

КОГО ЦІКАВЛЯТЬ ДЕТАЛІ СПРАВИ – ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ
Чому це саме політичне ув’язнення?

https://www.facebook.com/ssbizon/posts/2096896777203269

(с) Геннадій Дубров