Спільна заява Проводу ВГО “Сокіл” та командування ОДЧ “Карпатська Січ” з приводу політичних репресій в Україні.

На другому році війни з московським окупантом, після перемог та важких поразок, загибелі тисяч синів України, чинна влада, замість того аби консолідувати українське суспільство і спрямувати всі його зусилля на перемогу над ворогом та звільнення окупованих територій, йде на переговори з окупантом, результатом яких є втрата звільнених територій та нові смерті українських солдат та мирних мешканців. Більше того, керівництво держави, розпочало репресії проти захисників незалежності – добровольців. Репресіям передувала брудна міліцейська провокація, результатом якої стала загибель військовослужбовців Національної Гвардії в центрі Києва. Винними без суду й слідства призначили активістів ВГО “Сокіл” – бійців батальйону “Січ”, Окремої добровольчої чоти “Карпатська Січ”, що більше року свого життя провели в окопах на передовій, а також волонтерів, що замість держави займались забезпеченням війська. Окрім наших активістів міліцейська система почала масові арешти представників інших націоналістичних рухів та бійців добровольчих батальйонів. За неповних два тижні репресії торкнулися майже всіх військово-політичних рухів та організацій. Це свідчить про те, що ліберальні політики, які стали у керівництва держави за рахунок нашої перемоги у Революції Гідності, домовились з ворогом і прийняли рішення нейтралізувати залякуванням та арештами представників націоналістичного та добровольчого руху в Україні.

Керівництво держави поставило у пріоритет знищення українських націоналістів, а не терористів на чиїх руках смерті тисяч українців. Нинішній режим врахував наші методи повалення попередньої диктатури і передбачає наші подальші імовірні дії. Міліцейська система сьогодення боротиметься з націоналістами з більшою жорстокістю і ефективністю ніж це було при Януковичу.

Тому, перед загрозою тотального знищення організованого українського націоналізму, Організація “Сокіл” та Окрема добровольча чота “Карпатська Січ” звертаються до всіх націоналістичних партій, організацій, рухів та угрупувань, що беруть чи брали безпосередню участь у збройній боротьбі з московським окупантом, із закликом до консолідації та вироблення єдиної стратегії протидії репресіям та звільнення території України від усіх окупантів.

 

sokil.org.ua