Вчора був обшук у павлоградського активіста Ярослава Тарасенка. Після обшуку Ярослава затримали. Під час затримання він зазнав тілесних ушкоджень, про що свідчать плями крові, виявлені по всій квартирі після того, як Тарасенка вивезли.

Ярослав Тарасенко є добровольцем, був бійцем п’ятого батальйону ДУКа, а пізніше, після приєднання бату до УДА, став підпорядкований цьому підрозділу.

Обшук проводили у колишньої дружини Ярослава, де він давно не мешкає, а також за теперішнім місцем проживання. Власницю помешкання під час обшуку в квартиру не пустили.

Ніч Ярослав провів в Київському ІТТ, а вдень був доправлений до міської прокуратури на вручення підозри.

Після вручення Тарасенка мали вивезти у Печерський суд, але до останнього не озвучувалося, в який саме з двох, а потім різко повезли в Голосіївський, до якого важко добиратися і мало хто знає дорогу. Більшість активістів не встигли доїхати раніше, ніж в залу зайшла суддя, тож на суд їх не пустили, і вони чекали перерви в коридорі.

В результаті суд виніс рішення про арешт Тарасенка на 60 діб без права на заставу.

Вже того дня ЗМІ почали тиражувати інформацію про те, ніби саме Ярослав був водієм, який доставив вбивцю кацапського депутата Воронєнкова до місця замаху.