Андрій Білецький 1979 р.н. – беззмінний Командир Організації “Патріот України” та Головний Провідник Соціал-Національної Асамблеї, ідеолог соціал-націоналізму, політв`язень у справі “Оборонців Римарської”.

У 2001 р. закінчив з червоним дипломом Історичний факультет Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна.  Одружений, є син 2007 р.н.

19 листопада 2011 р. на Андрія Білецького було вчинено замах. У під’їзді власного будинку в нього кілька разів вистрелили з револьвера. Одна куля влучила в щелепу, друга — прострелила руку. Після цього нападники швидко втекли через «чорний» вихід з будинку, де вони попередньо зіпсували замок. Поранений Андрій Білецький здоровою рукою дістав власний травматичний пістолет і намагався переслідувати нападників, але ті втекли на автомобілі, що чекав їх біля виходу. Ввечері того ж дня сам поранений поїхав до 4-ої лікарні невідкладної хірургії м. Харкова, де йому були проведені 2 операції, вилучені 2 свинцеві кулі.

27 грудня 2011 р. Андрій Білецький був заарештований у справі «Оборонців Римарської». Наразі він утримується у Харківському СІЗО, сумнозвісно відомому ще з часів радянських репресій як Холодногірська тюрма.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *